10. února 2020

ICE Totally Gaming Show 2020

Mezinárodní výstava ICE Totally-gaming 2020 byla pro e-gaming jednou z nejúspěšnějších od doby, co se společnost této největší a nejvýznamnější Evropské gamingové události účastní. Množství návštěvníků předčilo naše očekávání, vezmeme-li v úvahu aktuální politickou situaci v mnoha zemích ve vztahu k hernímu průmyslu.

Přivítali jsme mnoho stávajících i nových potenciálních zákazníků a obchodních partnerů z různých zemí a kontinentů.

V letošním roce jsme zaznamenali vysokou návštěvnost zákazníků především z Latinskoamerických zemí, kde náš business neustále konstantně roste a co je nejdůležitější, setkali jsme se s novými potenciálními partnery ze zajímavých jurisdikcí, které by mohli rozšířit řadu těch, kde má e-gaming již vybudované dobré jméno a kde zanechal významnou stopu. Byly nám prezentovány nové zajímavé projekty a těšíme se na zahájení podnikání v těchto zemích.

Samozřejmě nějakou dobu trvá vybudovat si pevné postavení a dobré jméno na jiném kontinentu, ale po 6 letech můžeme říct, že v Latinské Americe se nám to podařilo a veškeré vynaložené úsilí se konečně začíná vyplácet.

Na letošní výstavě jsme uzavřeli důležité smlouvy na dodávku online her pro LATAM kasina a další zajímavé smlouvy připravujeme k úspěšnému uzavření.

Velký zájem o naše online i land-based produkty jsme zaznamenali taktéž ze strany návštěvníku Evropských zemí, především pak ze severní části kontinentu.

V letošním roce jsme představili nový e-flat kabinet, který přilákal pozornost mnoha návštěvníků našeho stánku. Kabinet bude připraven k sériové výrobě koncem letošního roku a bude k dispozici ve dvou verzích – upright a sit-down, přičemž může být konfigurován se 2 nebo 3 27”monitory s led osvětlením.

Prezentovali jsme samozřejmě opět i náš předchozí, ale stále oblíbený a velmi úspěšný kabinet e-neon včetně nepřeberného množství her pro land-based i online a pro všechny naše trhy – prezentovali jsme nové hry pro Belgii, kde již máme zkušenosti a nemalé úspěchy s nejlepšími online kasiny a kde jsme v letošním roce uvedli na trh již 6 nových her pro online kasino a 5 pro land-based a naše softwarové týmy pracují na mnoha dalších vzrušujících hrách, které plánujeme uvést na trh v nejbližší době.