After Dark Dice After Dark Dice

After Dark Dice

After Dark Dice je 5 kotoučová kostková videohra se 3 řádky a 5 výherními liniemi. Hra obsahuje expandující divoký symbol "Wild" (Tesáky s magickou kostkou) a také extra multiplikátor výhry. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní linie. Minimálně 2 nebo více identických symbolů kostek je potřebných k vytvoření výherní kombinace. Divoký symbol "Wild" expanduje pouze tehdy, pokud je součástí některé z 5 výherních linií a nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kostky na aktuálním kotouči.

Čtěte víc
Cubes Forever Cubes Forever

Cubes Forever

Cubes Forever je video hra se 3 sloupci a 3 symboly kostek, které zobrazují výsledek předehry (řádek 3 setů po 3 kostkách). Sázky jsou k dispozici na 5 výherních liniích. Hráč je odměněn výhrou za 3 shodné symboly. Všechny výherné kombinace se počítají zleva doprava.

Čtěte víc
Dice Dragon Dice Dragon

Dice Dragon

Dice Dragon je kostková variace naší klasické videohry "Yellow Dragon" s 5 kotouči, 4 řádky a 40 výherními liniemi. Hra obsahuje divokou kostku "Wild" (WILD), bonusovou kostku "Scatter" (červená kostka s čínským znakem), "Mystery" kostku (kostka s hvězdou) s výhrou "Mystery Win" a bonusovou hru "Bonus Free Games". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z každé výherní linie. 3 nebo více "Scatter" kostek spouští "Bonus Free Games" s různým počtem otočení zdarma. 3 kostky "Mystery" na jakékoli výherní linii spouští "Mystery Win" s náhodnou finanční odměnou. Divoká kostka "Wild" nahrazuje jakoukoli jinou kostku kromě "Scatter" kostky.

Čtěte víc
Dice Party Dice Party

Dice Party

Dice Party je kostková variace naší klasické videohry "Fruit Jack" s 5 kotouči, 4 řádky a 40 výherními liniemi. Hra obsahuje divokou kostku "Wild" (červená kostka s čínským znakem), bonusovou kostku "Scatter" (modrá kostka s čínským znakem), "Mystery" kostku (kostka s hvězdou) a bonusovou hru "Bonus Free Games". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z každé výherní linie. 3 nebo více "Scatter" kostek spouští "Bonus Free Games" s různým počtem otočení zdarma. 3 kostky "Mystery" na jakékoli výherní linii spouští "Mystery Win" s náhodnou finanční odměnou. Divoká kostka "Wild" nahrazuje jakoukoli jinou kostku kromě "Scatter" kostky.

Čtěte víc
Dice Quest 2 Dice Quest 2

Dice Quest 2

Dice Quest 2 je kostková variace naší klasické videohry "Jewels Quest 2" s 5 kotouči, 3 aktivními řádky a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divokou kostku "Wild" (zelená kostka s čínským znakem), bonusovou kostku "Scatter" (červená kostka s čínským znakem), bonusovou hru "Mystery" a multiplikátor výhry. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava, zprava doleva a od středu. Vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z každé výherní linie. Divoká kostka "Wild" nahrazuje jakoukoli jinou kostku kromě "Scatter" kostky a násobí dosaženou výhru na výherní linii dvakrát (2x). 3 a více "Scatter" kostek spouští hru "Mystery Game" s tajemným pokladem ukrytým v kryptách.

Čtěte víc
Hunter's Dice Hunter's Dice

Hunter's Dice

Hunter's Dice je 5 kotoučová kostková videohra se 3 řádky (3 kostky na kotouč) a 20 výhernými liniemi. Hra obsahuje divokou kostku "Wild", bonusovou kostku "Scatter", bonusovou hru "10 Sticky Free Spins" a také multiplikátor výhry. Každá aktivní divoká kostka "Wild" (Kostka s ohněm) nahrazuje jakoukoli jinou kostku na aktuálním kotouči s výjimkou bonusové kostky "Scatter" (Kostka s loveckou chatou) a násobí dosaženou výhru na výherní linii dvakrát (2x). Kostka "Scatter" se zobrazuje pouze na prostředních třech kotoučích. Tři kostky "Scatter", každá na jiném kotouči a na libovolné pozici, spoušťí bonusovou hru "10 Sticky Free Spins".

Čtěte víc
Multidice 81 Multidice 81

Multidice 81

Multidice 81 je video hra se 4 sloupci a 3 symboly kostek, které zobrazují výsledek předehry (horní řádek, sada 8 kostek). K dispozici jsou sázky na 81 výherních liniích. Hráč získá výhru za 3 nebo 4 shodné symboly. Výhry jsou vypláceny zleva doprava.

Čtěte víc
Pearl Dice Pearl Dice

Pearl Dice

Pearl Dice je kostková variace naší velice populární videohry "Black Pearl" s motivem podmořského světa. Pearl Dice je 5 kotoučová videohra se 3 řádky a maximálně 9 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" (Kostka s černou perlou a nápisem), bonusový symbol "Scatter" (Kostka s černou perlou ve skořápce), bonusovou hru "5 Pearl Bonus" a extra multiplikátor výhry. Hráč si může zvolit počet aktivních výherních linií v rozsahu mezi 1 až 9. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z každé výherní linie.

Čtěte víc
Star Dice Star Dice

Star Dice

Star Dice je video hra se 4 oddělenými sloty, kam musí hráč umístit vylosovanou kombinaci kostek. Každý slot má 5 výherních linií a hráčův úkol je umístit kombinace kostek do správných slotů a získat tak co nejvíce bodů. Body se získávají za dosažení 3 shodných symbolů na výherní linii. Čím více bodů hráč získá, tím více vyhraje. Tabulka výher je závislá na výběru sázky. Dodatečné body mohou jsou získány za každou výherní linii a také za bonusové výhry. 2 vítězné sloty násobí výhru 1,5krát. 3 vítězné sloty 2krát. 9 shodných symbolů v jednom slotu přičítá extra 200 bodů.

Čtěte víc
Super Star Dice 27 Super Star Dice 27

Super Star Dice 27

Super Star Dice 27 je kostková variace naší klasické videohry "Super Star 27" se 3 kotoučema, 3 řádky a 27 výherními liniemi. Hra obsahuje divokou kostku "Wild" (červená kostka s čínským znakem - alias Jocker), "Mystery" kostku (kostka s hvězdou) a bonusovou hru "Mystery Win". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava. 3 "Mystery" kostky na jakékoliv výherní linii spouští "Mystery Win" s náhodnou finanční odměnou. "Wild" kostka nahrazuje jakoukoli jinou kostku na aktuálním kotouči kromě "Mystery" kostky a to pouze tehdy, pokud je aktuální sázka větší nebo rovna minimální sázce pro jedno herní kolo dle nastavení v konfiguraci serveru.

Čtěte víc
Treasure Cubes Treasure Cubes

Treasure Cubes

Treasure Cubes je video hra s 5 sloupci a 3 symboly kostek, které zobrazují výsledek předehry (řádek 5 setů po 3 kostkách). K dispozici jsou sázky na 5 výherních linií. Hráč získá výhru za 2,3,4 nebo 5 shodných symbolů na specifických pozicích v rámci 5 sloupců. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava.

Čtěte víc
Triple Wild Dices Triple Wild Dices

Triple Wild Dices

Triple Wild Dices je video hra se 3 sloupci po 3 symbolech kostek, které zobrazují výsledek předehry (řádek se 7 kostkami). Sázky jsou k dispozici na 5 výherních liniích. Hráč je odměněn výhrou za 3 shodné symboly. Všechny výherné kombinace se počítají zleva doprava.

Čtěte víc