4 Spin 4 Spin

4 Spin

4 Spin je 4 kotoučová video hra s 10 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava (lichá čísla) a zprava doleva (sudá čísla). 3 nebo více Bonus symbolů kdekoliv na kotoučích aktivuje bonusovou hru. Během bonusové hry získá hráč 10 her zdarma v nichž jsou výhry vypláceny křížovým vzorem (criss-cross) s celkovým počtem 54 výherních linií.

Čtěte víc
After Dark After Dark

After Dark

After Dark je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Hra obsahuje ‘divoké’ symboly a extra multiplikátor výhry. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. 3 nebo více shodných symbolů zobrazených na výherné linii tvoří výherní kombinaci. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace. Divoký symbol expanduje v průběhu hry a nahrazuje všechny symboly.

Čtěte víc
Aztec Empire Aztec Empire

Aztec Empire

Aztec Empire je 5 kotoučová video hra s 9 výherními liniemi a bonusovou hrou. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava. Bonusová hra se spouští 3 nebo více bonusovými symboli (Pyramida) pokuď se objeví v jedné z devíti výherních liniích. Hlavním cílem hráče při bonusové hrě je odhalit co nejvíce masek, pod kterými se skrývá hotovost. ​​Divoký symbol (Zlatá maska) nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou bonus symbolů (Pyramid) až do té chvíle, dokud nevytvoří výherní kombinaci.

Čtěte víc
Aztec Empire 2 Aztec Empire 2

Aztec Empire 2

Aztec Empire II je 5 kotoučová hra se 243 výherními liniemi. Hráč si může vybrat hrát ve 3, 9, 27, 81 anebo 243 výherních liniích. Všechny výhry jsou vypláceny zleva doprava. Hra obsahuje bonusové volné točení (free spin).

Čtěte víc
Aztec Empire Deluxe Aztec Empire Deluxe

Aztec Empire Deluxe

Aztec Empire DeLuxe je 5 kotoučová video hra se 20 výherními liniemi. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Hra obsahuje Scatter symbol (Pyramida), Divoký symbol (Zlatá Maska) a bonusové hry zdarma. Divoký symbol nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Scatter symbolu. Hráč může aktivovat až 20 výherních linií. 2 nebo více shodných symbolů na výherní linii tvoří výherní kombinaci kromě Scatter symbolu. 3 nebo více Scatter symbolů na kotoučích aktivuje 15 her zdarma.

Čtěte víc
Big Show Big Show

Big Show

Big Show je 3 kotoučová hra s 5 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny za kombinace 3 shodných symbolů. Pokuď se kdekoliv na kotoučích vyskytnou 3 Scatter symboly (Zvonky), aktivuje se bonusová ‘Mystery’ hra s náhodnými výhrami. Divoký symbol (Kabaretní tanečnice) nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě Scatter symbolů. Každý aktivní Divoký symbol násobí (1x, 2x, 3x) výhru jakékoliv kombinace, kterou dokázal úspěšně doplnit. Symbol Kabaretní tanečnice při formaci 3x3 na kotoučech aktivuje 15 otáčení zdarma.

Čtěte víc
Black Pearl Black Pearl

Black Pearl

Black Pearl je 5 kotoučová video slot hra s tématikou podvodního světa a 9 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava. Logo Black Pearl jako symbol nahrazuje všechny ostatní symboly kromě ‘Scatter’ symbolu (černé perly) a zdvojnásobuje tak výhru. Jestli se na válcích objeví 3 a více ‘Scatter’ symbolů, spouští se dodatečná bonusová hra ‘Mystery game’ s 5 až 25 hrami zdarma. Výhry u her zdarma jsou trojnásobné. Další hry zdarma může hráč získat i v průběhu bonusové hry ‘Mystery game’. Hry zdarma jsou hrány dle výšky aktuální sázky.

Čtěte víc
Black Seven Black Seven

Black Seven

Black Seven je klasická video slot hra se 3 kotouči a 5 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava

Čtěte víc
Blazing Reels Blazing Reels

Blazing Reels

BLAZING REELS je 5 válcová hra se 4 řadami a 40 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol SEDMIČKA a scatter symbol HVĚZDA.

Čtěte víc
Circus 64 Circus 64

Circus 64

Circus 64 je 3 kotoučová videohra se 4 řadami a 64 výhernými liniemi. Hra obsahuje ‘Divoký’ symbol, ‘Bonus’ symbol, ’Mystery’ výhru a bonusovou hru “High-Low”. Všechny výhry jsou vypláceny za 3 shodné symboly. ‘Divoký’ symbol (Kouzelnický klobouk) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě ‘Bonus’ symbolu. 3 ‘Bonus’ symboly na kotoučích aktivují bonusovou hru “High-Low”.

Čtěte víc
Criss Cross Criss Cross

Criss Cross

Criss Cross je 3 kotoučová video hra se 27 výherními liniemi. Hra obsahuje otočení zdarma jako bonus. 3 symboly ''X'' aktivují hru zdarma. Všechny výhry jsou násobeny náhodně (2x až 10x).

Čtěte víc
Double Game Double Game

Double Game

Double Game je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny ve třech směrech: zleva doprava, zprava doleva, a ze středu - vše kromě Scatter symbolu. Scatter symbol vyhrává na libovolné pozici. Jestli se na válcích objeví 3 a více Scatter symbolů, spouští se bonusová hra s 10 hrami zdarma. Dalších 10 her zdarma je možné vyhrát v průběhu bonusové hry.

Čtěte víc
Double Game 2 Double Game 2

Double Game 2

Double Game 2 je 5 kotoučová video hra se 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol (DG), multiplikátory výher a bonusovou hru. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Bonusová hra je aktivována při shodě nejméně 3 nebo více divokých symbolů (DG) na jakékoliv pozici. Bonusová hra pozůstáva s 10 her zdarma zobrazených na horním monitoru. Dodatečné hry zdarma mohou být získány během bonusové hry.

Čtěte víc
Farmer Jack Farmer Jack

Farmer Jack

Farmer Jack je 5 kotoučová video hra se 4 řadami a 40 výherními liniemi. Hra obsahuje bonus symbol (Kolečko), divoký symbol (Farmer Jack) a bonusové otáčení zdarma. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava. Divoký symbol (Farmer Jack) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě bonusového symbolu (Kolečka). Bonusový symbol se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém kotouči. 3 bonusové symboly na prostředních válcích aktivují 5 otočení zdarma.

Čtěte víc
Ferris Wheel Ferris Wheel

Ferris Wheel

Ferris Wheel je 4 kotoučová videohra se 4 řadami, 4 sloupci a 256 výhernými liniemi. Hra obsahuje rotující "Ferris Wheel" s náhodným divokým symbolem "Wild" a bonusovou hru "Mystery Bonus". 3 a více "Mystery" symbolů (Hvězda) na jakékoliv výherní linii aktivují "Mystery Bonus" s náhodnou peněžitou výhrou v rozmezí mezi minimální a maximální výhrou pro aktuální sázku. Každý aktivní divoký symbol "Wild" násobí dosaženou výhru na výherní linii dvakrát (2x). 3 nebo 4 shodné symboly na jedné z 256 výherních liniích tvoří výherní kombinaci. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace.

Čtěte víc
Ferris Wheel 2 Ferris Wheel 2

Ferris Wheel 2

FERRIS WHEEL je 4 válcová videohra (4 symboly na válec) a 256 výherními liniemi. Součástí hry je ruské kolo "FERRIS WHEEL", divoký symbol "WILD", mystery symbol "HVĚZDA" s náhodnou peněžní výhrou a multiplikátor výhry.

Čtěte víc
Fire Walls Fire Walls

Fire Walls

FireWalls je 3 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Magickým neboli ‘Mystery’ symbolem jsou hvězdy. Kombinace 3 ‘Mystery’ symbolů (hvězd) na výherní linii spouští hru ‘Mystery Game’ s náhodnými výhrami. FireWalls výhry X9 (citróny, pomeranče, švestky a hrozny) jsou násobeny dvakrát.

Čtěte víc
Flaming Spins Flaming Spins

Flaming Spins

FLAMING SPINS je 5 válcová hra se 3 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje rozšiřující se divoký symbol WILD a scatter symboly ZVONY a HVĚZDA.

Čtěte víc
Frozzy Fruits Frozzy Fruits

Frozzy Fruits

Frozzy Fruits je 5 kotoučová videohra (12 aktivních symbolů na otočku) s 36 výherními liniemi. Aktivní symboly se zobrazují v diamantové matici (1,3,4,3,1 symboly na kotouč). 3 nebo více shodných symbolů na jedné z 36 výherních linií tvoří výherní kombinaci. Každý aktivní divoký symbol "Wild" nahrazuje všechny ostatní symboly a násobí výhru dle vlastní individuální hodnoty násobku (1x až 9x). Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace.

Čtěte víc
Fruit Blaster Fruit Blaster

Fruit Blaster

FRUIT BLASTER je 5 kotoučová videohra se 3 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "FRUIT BLASTER", bonus scatter symbol "HVĚZDA", bonusovou hru a multiplikátor výher. Divoký symbol "FRUIT BLASTER" nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě bonus scatter symbolu "HVĚZDA". Každý aktivní divoký symbol na výherní linii násobí výhru dvakrát (2x). 3 a více bonus scatter symbolů "HVĚZDA" napříč všemi kotouči a na jakékoli pozici aktivují bonusovou hru. Každý symbol "HVĚZDY", který je součástí řetezce, který spustil bonusovou hru, je po aktivaci přeměněn v symbol "astrálních prstenců" se skrytým náhodným multiplikátorem výhry. Bonusová hra končí buď, když jsou odkryty všechny bonusové symboly za výhry, nebo pokud byl nalezen prázdný bonusový symbol. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány zleva doprava, zprava doleva a ze středu. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace z každé výherní linie.

Čtěte víc
Fruit Bomb Fruit Bomb

Fruit Bomb

Fruit Bomb je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí ve třech směrech: zleva doprava, zprava doleva a od středu. Divokým symbolem v této hře je symbol Bomby a v případe, že se objeví na jakémkoliv kotouči, náhodně změní všechny sousední symboly kolem.

Čtěte víc
Fruit Jack Fruit Jack

Fruit Jack

Fruit Jack je 5 kotoučová video hra se 40 výherními liniemi. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Fruit Jack) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Bonus-Scatter symbolu (Dárková krabice). Jestli se na válcích objeví 3 a více ‘Bonus-Scatter’ symbolů, spouští se bonusová hra s 10-30 hrami zdarma. Dalších 15 her zdarma je možné vyhrát v průběhu bonusové hry.

Čtěte víc
Frutty Lab Frutty Lab

Frutty Lab

Frutty Lab je 4 kotoučová videohra se 4 řadami a 256 výhernými liniemi. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny pouze zleva doprava. 3 nebo 4 shodné symboly na jedné z 256 výherních linií tvoří výherní kombinaci. Divoký symbol (WILD) nahrazuje jakýkoliv jiný symbol na kterékoliv výherní linii. Každý aktivní divoký symbol (Wild) na výherní linii zdvojnásobuje její výhru. Vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace.

Čtěte víc
Golden Pub Golden Pub

Golden Pub

Golden Pub je 5 kotoučová video hra s 10 výherními liniemi. Všechny výhry jsou vypláceny ve třech směrech: zleva doprava, zprava doleva, a ze středu. Scatter symbool (Pivař) vyhrává na každé pozici. Divoký symbol (Pípa) se objevuje pouze na prostředních kotoučích a nahrazuje všechny symboly na prostředních kotoučích na jakékoliv pozici.

Čtěte víc
Great Escape Great Escape

Great Escape

Great Escape je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Vězeňská koule s řetězí) nahrazuje všechny ostatní symboly na jakékoliv pozici. Každý aktivní divoký symbol dvojnásobí výhru.

Čtěte víc
Hunter's Dream Hunter's Dream

Hunter's Dream

Hunter’s Dream 2 je 5 kotoučová hra s 5 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Oheň) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Bonus symbolu. Každý aktivní divoký symbol na výherní linii násobí výhru dvakrát. Bonusový symbol (Lovecká chata) se objevuje pouze na prostředních kotoučích. 3 bonusové symboly na prostředních kotoučích aktivují 15 volných her během kterých lze vyhrát dalších 15 volných her.

Čtěte víc
Hunter's Dream 2 Hunter's Dream 2

Hunter's Dream 2

Hunter’s Dream 2 je 5 kotoučová hra se 20 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Oheň) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Bonus-Scatter symbolu (Lovecká Chata). Každý aktivní Divoký symbol na výherní linii násobí výhru dvakrát. Bonus-Scatter symbol se objevuje pouze na prostředních kotoučích. 3 Bonus-Scatter symboly na prostředních kotoučích spouští 15 her zdarma během kterých lze vyhrát dalších 15 volných her.

Čtěte víc
Jack Bonus Jack Bonus

Jack Bonus

Jack Bonus je 3 kotoučová video hra s ovocnými symboly a 5 výherními liniemi. Divoký symbol (Joker) nahrazuje všechny ostatní symboly. Jestli se na kotoučích objeví 3 ‘Jack Bonus’ symboly, hráč vyhrává 10 bonusových kol. Pokud se během bonusových kol na kotoučích objeví divoký symbol (Joker), uchovává se do dalších bonusových kol.

Čtěte víc
Jewels Quest Jewels Quest

Jewels Quest

Jewel’s Quest je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí ve směru zleva doprava. Hra obsahuje Scatter symbol (Červený kámen), Divoký symbol (Zelený kámen) a bonusovou hru (Mystery Game). 3 nebo více Scatter symbolů kdekoli na válcích aktivuje bonusovou hru s náhodnou výhrou. Divoký symbol zdvojnásobuje všechny výhry s výjimkou Scatter symbolů a chová se jako Divoký symbol do té doby dokud nevytvoří vlastní výherní kombinaci.

Čtěte víc
Jewels Quest 2 Jewels Quest 2

Jewels Quest 2

Jewel’s Quest je 5 kotoučová video hra s 20 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí ve třech směrech: zleva doprava, zprava doleva a ze středu kromě Scatter symbolu (Červený kámen). 3 nebo více Scatter symbolů kdekoli na kotoučích aktivuje bonusovou hru (Mystery Game) s náhodnou výhrou. Divoký symbol (Zelený kámen) zdvojnásobuje všechny výhry s výjimkou Scatter symbolů a chová se jako Divoký symbol do té doby dokud nevytvoří vlastní výherní kombinaci.

Čtěte víc
King Diamond King Diamond

King Diamond

King Diamond je 5 kotoučová video hra s 10 výherními liniemi. Všechny výhry jsou vypláceny ve třech směrech: zleva doprava, zprava doleva, a ze středu kromě Scatter symbolu (Zlatý Kalich). Scatter symbol vyhrává na jakékoliv pozici.

Čtěte víc
Lil' Devil Lil' Devil

Lil' Devil

Lil´ Devil je klasická 3 kotoučová hra s 5 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava. 3 nebo více Bonus symbolů na kotoučích spouští 20 her zdarma během kterých lze vyhrát dalších 20 volných her.

Čtěte víc
Money Garage Money Garage

Money Garage

Money Garage je 5 kotoučová video hra se 243 výherními liniemi. Hráč si může vybrat ze 3, 9, 27, 81 a nebo 243 výherních linií. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Hra obsahuje jako bonus otočení zdarma.

Čtěte víc
Multi 5 Multi 5

Multi 5

Multi 5 je 5 kotoučová hra se 4 řadami a 20 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Multi 5) nahrazuje všechny symboly kromě THREE, REEL a BONUS symbolů. Každý aktivní Divoký symbol násobí výhru dvakrát. Když se na 3 prostředních kotoučích objeví celý nápis THREE REEL BONUS, aktivuje se bonusová hra. 10 bonusových her zdarma je možné hrát pouze na 3 prostředních kotoučích. V průběhu bonusové hry jsou výhry vypláceny způsobem criss cross (27 výherních linií).

Čtěte víc
Multi Play 81 Multi Play 81

Multi Play 81

Multiplay 81 je 4 kotoučová video hra s 81 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava. Hra nabízí divoký symbol (Multiplay) který nahrazuje všechny ostatní symboly na výherní linii. Každý aktivní divoký symbol (Multiplay) násobí výhru dvěma

Čtěte víc
Multi Spin Multi Spin

Multi Spin

Multi Spin je 4 kotoučová video hra se 3 řadami a 81 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol (Multi Spin) a volné otočení válcemi s extra multiplikátory výhry. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Multi Spin) na každém válci nahrazuje všechny symboly. 3 nebo 4 shodné symboly zobrazené na výherní linii tvoří výherní kombinaci.

Čtěte víc
Multiplay Hot Multiplay Hot

Multiplay Hot

Multiplay Hot je 4 kotoučová video hra s 20 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava. Divoký symbol (Multiplay) nahrazuje všechny ostatní symboly ve hře. Každý aktívní Divoký symbol zdvojnásobuje výhru.

Čtěte víc
Mystery House Mystery House

Mystery House

Mystery House je 5 kotoučová video hra s 5 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny zleva doprava, zprava doleva a ze středu - kromě Scatter symbolu (Detektiv). Scatter symbol vyhrává na jakékoliv pozici. 3 nebo více Scatter symbolů na kotoučích spouští 10 her zdarma, při kterých lze vyhrát dalších 10 volných her.

Čtěte víc
Nice Price Nice Price

Nice Price

NICE PRICE is an 81-line, 4x3 video slot game using 12 independent reels. The game contains an additional BONUS LINE and the WILD symbol with multiplying feature.

Čtěte víc
Nightmare Squad Nightmare Squad

Nightmare Squad

The Nightmare Squad is 5 reels, 4 rows, 20 winning lines video slot game. The game features WILD symbol, random WILD, MYSTERY win, and FREE GAMES.

Čtěte víc
Party Fever Party Fever

Party Fever

Party Fever je 5 kotoučová video hra s 25 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace se vyplácejí zleva doprava, kromě Scatter symbolu (Gramofon). Divoký symbol (LP deska) nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě Scatter symbolu. Každý aktivní Divoký symbol zdvojnásobuje výhru. 3 a více Scatter symbolů aktivuje 10 her zdarma. Dalších 10 her zdarma lze vyhrát v režimu volné hry. Všechny výhry během režimu volné hry jsou čtyřnásobné.

Čtěte víc
Persian Nights Persian Nights

Persian Nights

Persian Nights je 5 kotoučová videohra s 5 řadami (5 symbolů na kotouč) a 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" s aktivačním symbolem "Lucerny", "Scatter" bonus symbol (Zlatý Palác) a bonusovou hru "10 Her Zdarma". Jakýkoliv symbol uvnitř "modrého" rámečku na první pozici prostřední řady na prvním kotouči zleva a tudíž i všechny ostatní přilehlé "orámečkované" symboly z každé strany jsou automaticky přeměněny v divoký symbol "WILD". Každý aktivní divoký symbol "Wild" nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě "Scatter" bonus symbolu. Tři "Scatter" bonus symboli, každý na jiném kotouči a na libovolné pozici, spoušťí bonusovou hru s 10 otočkami zdarma.

Čtěte víc
Pirate Adventures Pirate Adventures

Pirate Adventures

PIRATE ADVENTURES je 5 kotoučová videohra se 3 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol LEBKA s funkcí násobení, scatter symbol BONUS a 2 typy her zdarma.

Čtěte víc
Pixi Fall Pixi Fall

Pixi Fall

PIXI FALL je 5 kotoučová videohra se 3 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoké symboly WILD a EXTRA WILD, hru MYSTERY, HRY ZDARMA a PIXI MULTIPLIER.

Čtěte víc
Primal Age Primal Age

Primal Age

PRIMAL AGE je 5 kotoučová videohra se 4 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol WILD s funkcí násobení, scatter symbol BONUS a HRY ZDARMA.

Čtěte víc
Rich Garden Rich Garden

Rich Garden

RICH GARDEN je 5 válcová hra se 3 řadami a 10 výherními liniemi. Hra obsahuje rozšiřující se divoký symbol WILD a scatter symboly VOZÍK a KOŠÍK.

Čtěte víc
Savanna Sunrise Savanna Sunrise

Savanna Sunrise

Savanna Sunrise je 5 kotoučová videohra se 4 řádky a maximálně 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" (Modrý Diamant), bonusový symbol "Scatter" (Kmenové masky) a bonusovou hru "10 Her Zdarma". Hráč si může zvolit počet aktivních výherních linií od 2,10,20,30 až po 50 výherních linií. Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace. Divoký symbol "Wild" se objevuje na všech kotoučích kromě prvního a nahrazuje jakýkoliv symbol kromě "Scatter" symbolu. Tři "Scatter" bonus symboly na prvních třech sousedících kotoučích z levé strany aktivují bonus s 10 hrami zdarma.

Čtěte víc
Savanna Sunrise 2 Savanna Sunrise 2

Savanna Sunrise 2

Savanna Sunrise 2 je 5 kotoučová videohra se 4 řádky a 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" (Modrý Diamant), bonusový symbol "Scatter" (Kmenové masky) a bonusovou hru "10 Her Zdarma". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace. Divoký symbol "Wild" se objevuje na všech kotoučích kromě prvního a nahrazuje jakýkoliv symbol kromě "Scatter" symbolu. "Scatter" bonus symbol se objevuje pouze na prvních třech sousedících kotoučích. Tři "Scatter" bonus symboly na prvních třech sousedících kotoučích z levé strany aktivují bonus s 10 hrami zdarma.

Čtěte víc
Savanna Sunrise Deluxe Savanna Sunrise Deluxe

Savanna Sunrise Deluxe

SAVANNA SUNRISE DELUXE je 5 kotoučová videohra se 4 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "MODRÝ DIAMANT", bonus scatter symbol "KMENOVÉ MASKY", bonusovou hru "10 Her Zdarma" a multiplikátor výhry. Divoký symbol "MODRÝ DIAMANT" nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě bonus scatter symbolu "KMENOVÉ MASKY". Každý aktivní divoký symbol na výherní linii násobí výhru dvakrát (2x). V průběhu bonusové hry se divoký symbol stává pohyblivým a posouvá se po kotoučích zprava doleva o jednu pozici po každé bonusové otočce a vytváří tak zcela náhodné výherní kombinace. 3x bonusové symboly "KMENOVÉ MASKY" napříč druhým, třetím a čtvrtým kotoučem spouští bonusovou hru "10 Her Zdarma". Dalších 5 bonusových her lze vyhrát v průběhu bonusové hry. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány pouze zleva doprava. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace z každé výherní linie.

Čtěte víc
Scatter Express Scatter Express

Scatter Express

Scatter Express je klasická 3 kotoučová hra s 9 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny za kombinace 3 shodných symbolů. Divoký symbol (Wild Express) nahrazuje všechny ostatní symboly na kotoučích. 3 Divoké symboly na všech kotoučích spouští bonusovou hru “Scatter Express”.

Čtěte víc
Seasons Seasons

Seasons

SEASONS je 5 válcová hra (4 symboly na válec) a 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "WILD", bonusový scatter symbol "BONUS", 4 typy bonusových her a unikátní obří symboly (blok 2x2 klasických symbolů). Obří symboly se mohou zobrazit kdykoli a kdekoli po dobu regulérní nebo bonusové hry. Každý symbol uvedený ve výherní tabulce může nabýt formu "obřího" symbolu včetně divokého symbolu "WILD".

Čtěte víc
Space Adventure Space Adventure

Space Adventure

Space Adventure je 5 kotoučová videohra se 3 řádky a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild", bonusový symbol "Scatter" (Raketa) a bonusovou hru "Bonus Free Spins". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace. Každý symbol "v rámečku" v prostředním řádku na prvním a případně všech sousedících kotoučích se automaticky promění v divoký symbol "Wild". Každý aktivní divoký symbol “Wild” nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě "Scatter" bonus symbolu a násobí výhru dvakrát (2x). Tři "Scatter" bonus symboly na třech středních kotoučích aktivují bonus 10 otočení zdarma.

Čtěte víc
Sticky Four Sticky Four

Sticky Four

Sticky Four je 4 kotoučová video hra s 10 výherními liniemi. Hra nabízí bonusovou hru “Sticky Spin Feature” a taky Scatter symbol. “Sticky Spin Feature” je bonusová hra, která se aktivuje při výherné kombinaci symbolů mezi 4 kotoučema. Pokud hráč získá výhernou kombinaci, výherné symboly se pozastaví a pro nevýherné symboly se kotouče znovu roztočí pro možnost vygenerovat nové výherné kombinace anebo zvýšit počáteční výhru. Kotouče se roztáčí do té doby, dokud nevygenerují vyšší výhru. Jakmile se už vyšší výhry nedostavují, bonusová hra končí a výhra je vyplacena.

Čtěte víc
Super Fruit Super Fruit

Super Fruit

Super Fruit je jednoduchá video hra se 3 kotouči, ovocnými symboly a 5 výherními liniemi. Hvězdy představují magické ‘Mystery’ symboly a pokuď se alespoň tři z nich objeví v jedné z pěti vítězných linií, aktivuje se bonus v podobě padajících zlatých mincí. Bonusová výhra je závislá na množství mincí spadlých do kontajneru vybraného hráčem. Každá mince má stejnou hodnotu jako poslední sázka na hru před začátkem bonusové hry.

Čtěte víc
Super Reels Super Reels

Super Reels

Super Reels je 5 kotoučová videohra se 4 řádky a maximálně 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" (WILD) a bonus "Super Respin". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace. Hráč si může zvolit počet aktivních výherních linií od 10,30,40 až po 50 výherních linií včetně bonusového režimu "Super Respin". Čtyři symboly "Zlatý Superman" na všech pozicích prvního kotouče spouští "Super Respin" bonus se 2 otočkami zdarma pouze tehdy, pokud je režim "Super Respin" aktivní. Každý aktivní symbol "Wild" nahrazuje všechny ostatní symboly.

Čtěte víc
Super Reels 2 Super Reels 2

Super Reels 2

Super Reels 2 je 5 kotoučová videohra se 4 řádky a 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "Wild" (WILD) a bonus "Super Respin". Všechny výherní kombinace jsou vypláceny zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní kombinace. Čtyři symboly "Zlatý Superman" na všech pozicích prvního kotouče spouští "Super Respin" bonus se 2 otočkami zdarma. Všechny tyto čtyři symboly jsou v průběhu bonusu drženy na svých pozicích pro možnost vytvořit nové výherní kombinace a navýšit tak bonusovou výhru. Každý aktivní symbol "Wild" nahrazuje všechny ostatní symboly.

Čtěte víc
Super Reels Deluxe Super Reels Deluxe

Super Reels Deluxe

SUPER REELS DELUXE je 5 kotoučová videohra se 4 řadami a 40 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "WILD", mystery symboly "MYSTERY" a bonusovou hru "SUPER RESPIN". Divoký symbol "WILD" nahrazuje jakýkoliv jiný symbol na aktuálním kotouči pouze v případě, že je součástí jakékoli výherní kombinace alespoň na 1 ze 40 výherních linií. "SUPER RESPIN" bonus se automaticky aktivuje pokaždé, když se na všech pozicích prvního kotouče objeví symboly "ZLATÝ SUPERMAN" a hráč získává 2 otočky zdarma. První kotouč zůstává nehybný a pouze druhý, třetí, čtvrtý a pátý kotouč se znovu protáčí. Cílem bonusové hry je získat co nejvíc dalších symbolů "ZLATÝ SUPERMAN" a "WILD" na všech zbývajících kotoučích a docílit tak co nejvyšší výhry. Pouze během bonusové hry je aktivována i výherní kombinace 2x "ZLATÝ SUPERMAN" která není jinak dostupná v průběhu regulérní hry. Minimálně 3 a více "MYSTERY" symbolů na jakékoliv výherní linii aktivují "Mystery Win" s náhodnou výhrou, jejíž hodnota je určena v rozmezí minimální a maximální možné výhry dle výherní tabulky pro aktuální výši sázky. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány pouze zleva doprava. Vyplácena je pouze nejvyšší výhra z výherní kombinace z každé výherní linie.

Čtěte víc
Super Star 27 Super Star 27

Super Star 27

Super Star 27 je klasická 3 kotoučová video hra s ovocnými symboly a 27 výherními liniemi. Hra obsahuje záhadný ‘Mystery’ symbol (hvězda), který dodává hráči více vzrušení.

Čtěte víc
Top Bullet Top Bullet

Top Bullet

Top Bullet je klasická 3 kotoučová video slot hra s ovocnými symboly a 5 výherními liniemi. Hra obsahuje jeden 'divoký' symbol (Jocker/Žolík), který nahrazuje všechny ostatní symboly a násobí výhru dvakrát.

Čtěte víc
Tornado Bill Tornado Bill

Tornado Bill

TORNADO BILL je 5 kotoučová videohra se 4 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje putující divoký symboL "TORNADO BILL", divoký symbol "WILD", bonus scatter symboly "FAST WIN" a "VETERNÝ MLÝN", bonusovou hru a multiplikátory výher. Putující divoký symbol "TORNADO BILL" se objevuje pouze na prostředním kotouči a pohybuje se v libovolném směru od své výchozí pozice a každý symbol křižující jeho směr (kromě symbolů "FAST WIN" a "VETERNÝ MLÝN") změní v divoký symbol "WILD" s možností nahrazení za jakýkoli jiný symbol kromě symbolů "FAST WIN" a "VETERNÝ MLÝN" pro vytvoření výherní kombinace. Každý aktivní divoký symbol "WILD" na výherní linii násobí výhru dvakrát (2x). Tři symboly "VETERNÝ MLÝN" napříč třemi vnitřními válci spouští bonus "10 her zdarma" s náhodným bonusovým multiplikátorem výhry (1x - 5x), který je losován před aktivací bonusové hry. Dalších 10 her zdarma je možné vyhrát v průběhu každé aktivní bonusové hry. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní linie.

Čtěte víc
Treasure Box Treasure Box

Treasure Box

Treasure Box je klasická 3 kotoučová video hra s ovocnými symboly a 5 výherními liniemi. Všechny vítězné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Hra obsahuje bonus symbol (hvězda ‘Mystery’), který dodává hráči více vzrušení při hře.

Čtěte víc
Treasure Box 2 Treasure Box 2

Treasure Box 2

Treasure Box 2 je 5 kotoučová video hra s 10 výherními liniemi. Každá výherní kombinace je vyplácena zleva doprava kromě Scatter symbolu (Hvězda), který vyhrává na každé pozici. Když se na kotoučích objeví 3,4 nebo 5 symbolů Trezora, aktivuje se bonusová hra, ve které hráč musí otevírat trezory s náhodnými výhrami. Bonusová hra končí, když hráč otevře prázdný trezor.

Čtěte víc
Treasures of Asgard Treasures of Asgard

Treasures of Asgard

Treasures of Asgard je 5 kotoučová hra s 5 výherními liniemi. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Loki) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Bonus-Scatter symbolu (Bifrost/Duha). Každý aktivní divoký symbol na výherní linii zdvojnásobuje výhru. Bonus-Scatter symbol se objevuje pouze na prostředních 3 kotoučích. 3 bonusové symboly na prostředních kotoučích spouští 15 her zdarma. Dalších 15 her zdarma je možné vyhrát v průběhu volné hry.

Čtěte víc
Triple Wild Seven Triple Wild Seven

Triple Wild Seven

Triple Wild Seven je 3 kotoučová video slot hra s 5 výherními liniemi. Hra nabízí Scatter symbol (Zvonky), Divoký symbol (777) a bonusovou hru (Mystery Game). 3 nebo více Scatter symbolů kdekoli na válcích aktivuje bonusovou hru s náhodnou výhrou. Divoký symbol (777) nahrazuje všechny ostatní symboly na jakékoliv pozici na daném kotouči. Každý aktivní divoký symbol zdvojnásobuje výhru.

Čtěte víc
TRIPLE WILD SEVEN 5 REELS TRIPLE WILD SEVEN 5 REELS

TRIPLE WILD SEVEN 5 REELS

TRIPLE WILD SEVEN 5 REELS je 5 válcová hra se 3 řadami a 10 výherními liniemi. Hra obsahuje rozšiřující se divoký symbol 777 a scatter symboly ZVONY a HVĚZDA.

Čtěte víc
Wild Cookies Wild Cookies

Wild Cookies

WILD COOKIES je 5 kotoučová hra se 4 řadami a 50 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký symbol "WILD", "MYSTERY" symbol, "BONUS" scatter symbol, bonusové hry zdarma a unikátní obří symboly (blok 2x2 klasických symbolů). Obří symboly se můžou objevit kdykoliv a kdekoliv v průběhu regulérní nebo bonusové hry. Obří symboly se zobrazují v podobě všech symbolů z výherní tabulky včetně divokého symbolu "WILD". Divoký symbol "WILD" nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě "BONUS" scatter symbolu. Pokud jsou tři nebo více "WILD" symbolů součástí výherní kombinace, pak je vyplácena jen nejvyšší možná výhra ze všech symbolů na výherní linii. Tři nebo více "BONUS" scatter symbolů na jakékoliv pozici napříč všemi kotouči aktivuje bonusovou hru "Free Games" s 10, 20 nebo 30 otočkami zdarma v závislosti na počtu "BONUS" scatter symbolů. Další otočky zdarma je možné získat v průběhu každé aktivní bonusové hry. Všechny výherní kombinace jsou kalkulovány zleva doprava a vyplácena je pouze nejvyšší dosažená výhra z výherní linie.

Čtěte víc
Wild Flame Sevens Wild Flame Sevens

Wild Flame Sevens

Wild Flame Sevens je 3 kotoučová hra s 27 výherními liniemi. Výhry jsou vypláceny za 3 stejné kombinace odpovídajících symbolů. 3 Scatter symboly (Respin) kdekoliv na válcích aktivují 10 otočení zdarma. Divoký symbol (Wild Flame) nahrazuje jakýkoliv jiný symbol kromě Scatter symbolu. Každý aktivní Divoký symbol na výherní linii zdojnásobuje výhru.

Čtěte víc
Woodwose's Magic Woodwose's Magic

Woodwose's Magic

WOODWOSE'S MAGIC je 5 kotoučová videohra se 3 řadami a 20 výherními liniemi. Hra obsahuje divoký WILD symbol, symboly měnící funkci MLHA, multiplikátor výher, divoký EXTRA WILD symbol, bonusové hry zdarma a funkci respin.

Čtěte víc
Yellow Dragon Yellow Dragon

Yellow Dragon

Yellow Dragon je 5 kotoučová video hra se 40 výherními liniemi. Všechny výherné kombinace jsou vypláceny zleva doprava. Divoký symbol (Drak) nahrazuje všechny ostatní symboly kromě Bonus-Scatter symbolu (Zvon). Jestli se na válcích objeví 3 a více ‘Bonus-Scatter’ symbolů, spouští se bonusová hra s 10-30 hrami zdarma. Dalších 15 her zdarma je možné vyhrát v průběhu bonusové hry.

Čtěte víc