4 Cards Multi Poker 4 Cards Multi Poker

4 Cards Multi Poker

4 Cards Multi Poker je variace klasické "Video Poker" hry se 3 řádky a 4 kartami na jeden řádek (tudíž 12 karetních polí) a možností vyhrát celkem na 81 výherních liniích. Karetní sada se skládá ze 104 karet pro každé karetní pole, rozdělených na dva balíčky o 52 kartách ve čtyřech základních barvách a na kartách z druhého balíčku je navíc multiplikátor výhry (2x). Hra nabízí zvýhodněné výhry pro výherní kombinace složené výhradně z jedné barvy a také multiplikátor výhry, který může násobit jakoukoli výhru z jedné výherní linie 2x, 4x, 8x nebo až 16x.

Čtěte víc
Deuces Wild Poker Deuces Wild Poker

Deuces Wild Poker

Deuces Wild Poker je variace klasické video poker hry, ve které každá karta s hodnotou "2" je divoká, tedy "Wild" (také známá jako "Deuce"). Divoká karta nahrazuje jakoukoliv jinou kartu a vytváří tak co nejvyšší možnou výherní kombinaci. Karetní sada obsahuje 52 karet rozdělených do čtyř barev. Každá karta z prvního tahu je vyměnitelná (včetně automaticky držených karet) a může být nahrazena pouze jednou za herní kolo. Nejnižší výherní kombinací je "Trojice" (3 of a Kind) a vyplácena je vždy jen nejvyšší dosažená výherní kombinace z ukončeného herního kola.

Čtěte víc
Double Bonus Poker Double Bonus Poker

Double Bonus Poker

Double Bonus Poker je variace pokerové hry "Jacks or Better" s rozšířenými výherními kombinacemi a vyššími výhrami na výherní kombinaci. Karetní sada obsahuje 52 karet rozdělených do čtyř barev. Každá karta z prvního tahu je vyměnitelná (včetně automaticky držených karet) a může být nahrazena pouze jednou za herní kolo. Nejnižší výherní kombinací je "Vysoký Pár" kluků (2x "J") a vyplácena je vždy jen nejvyšší dosažená výherní kombinace z ukončeného herního kola.

Čtěte víc
Five Lines Poker Five Lines Poker

Five Lines Poker

Five Line Poker je nová verze klasického video pokeru. Nová verze obsahuje 3 ruce a 5 výherních linií pro každou hru.

Čtěte víc
Hunter's Poker Hunter's Poker

Hunter's Poker

Hunter’s Poker je variace klasické video poker hry se 3 řádky a 5 sloupci (5 karet na jeden řádek, 15 karetních polí) a možností vyhrát celkem na 20 výherních liniích. Karetní sada se skládá ze 104 karet pro každé karetní pole, rozdělených na dva balíčky o 52 kartách ve čtyřech základních barvách. Na kartách z druhého balíčku je navíc multiplikátor výhry (2x). Hra nabízí "Bonus" kartu (Lovecká Chata) - jedna na každý sloupec, extra bonus "10 Her Zdarma" kde jsou všechny dosažené výhry ztrojnásobeny (3x), multiplikátor výhry (2x, 4x, 8x, 16x nebo 32x) a také zvýhodněné výhry pro výherní kombinace složené výhradně z jedné barvy.

Čtěte víc
Jacks or Better Poker Jacks or Better Poker

Jacks or Better Poker

Jacks or Better, někdy označován i jako "Draw Poker", je nejčastější variantou video pokeru. Karetní sada obsahuje 52 karet rozdělených do čtyř barev. Každá karta z prvního tahu je vyměnitelná (včetně automaticky držených karet) a může být nahrazena pouze jednou za herní kolo. Nejnižší výherní kombinací je "Vysoký Pár" kluků (2x "J") nebo vyšší a vyplácena je vždy jen nejvyšší dosažená výherní kombinace z ukončeného herního kola.

Čtěte víc
Video Poker Video Poker

Video Poker

Video Poker je založen na báze karetní hry "Joker Poker". Video Poker nabízí navíc bonusovou hru “Mini Bonus” ve formě banku (kontejnéru) který je naplňován výhernímí kombinacemi (jeden vyšší pár) z Video Pokeru. Při dosáhnutí určité úrovně banku, hráč získá extra výhru.

Čtěte víc