e-gaming s.r.o. je mladá, ale velmi dynamická a rychle se rozvíjející společnost se sídlem v Praze. Od vstupu do herního průmyslu v roce 2005 si společnost začala výrazně budovat své obchodní jméno a stala se jedním z hlavních hráčů na domácím trhu v České republice, kde má již dlouhodobě silnou pozici na VLT trhu.

e-gaming byla jednou z prvních společností, která představila VLT systém v České republice a produkty společnosti e-gaming jsou úspěšné v mnoha zemích po celém světě, jako je Slovensko, Španělsko, Rumunsko, Makedonie, Belgie, Srbsko a latinskoamerické země, Mexiko, Panama a Kolumbie. V současné době společnost provozuje přes 30 000 zařízení po celém světě a jejich počet neustále roste.

Společnost e-gaming vyvinula velice kvalitní a bezpečný herní systém s názvem Multi-Lotto Server Based Gaming (SBG), který je plně integrován s moderními on-line technologiemi a umožňuje snadný přístup k využití všech výhod těchto on-line technologií, jako je ku příkladu multi-kanálové hraní, které umožňuje hráčům přístup k hrám i na jiných platformách, dále také podpora simultánní hry pro více hráčů (multiplayer) a progresivních jackpotů a také rychlý přístup k jakékoli hře, která je aktuálně k dispozici v portfoliu společnosti.

Multi-Lotto Server Based Gaming systém (SBG) lze snadno integrovat do jakéhokoli prostoru, herny a nebo kasína. Systém je velmi flexibilní a lze ho snadno přizpůsobit potřebám nebo-li požadavkům provozovatele. Jediným požadavkem je především plně funkční připojení k internetu. To pak umožní každému provozovateli připojení Multi-lotto VLT k rozsáhlé nabídce her a poskytuje také exkluzivní přístup k aplikaci pro obsluhu, nastavení a kontrolu terminálů, která je neodmyslitelnou součástí systému SBG. V současné době systém nabízí skutečně rozsáhlou nabídku her, včetně video slotů, karetních stolních her, několika variací video pokeru, AWP a stejně tak i her s progresivními jackpoty.

Počátkem roku 2015 společnost e-gaming uvedla na trh svou vůbec první on-line herní platformu, která je založená na systému Multi-lotto SBG a která byla oficiálně licencovaná Ministerstvem financí České republiky. Od letošního roku již společnost e-gaming také poskytuje své vlastní hry i na několika platformách internetových kasin po celé Evropě.